10 wrz., 2021

Elektromonter (energetyka)

Gdynia

Naszym Klientem jest renomowana firma z branży energetycznej, zajmująca się handlem gazem i energią elektryczną ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych. Jest też największym niezależnym operatorem sieci dystrybucyjnej w Polsce, świadczącą usługi dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej do odbiorców końcowych przyłączonych do sieci elektroenergetycznej na obszarach całego kraju, rozszerzając swój obszar działalności o nowe obszary dystrybucyjne.

Zadania:
  • Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac remontowych i eksploatacyjnych,
  • Bieżące reagowanie na zdarzenia awaryjne w sieciach SN i nN,
  • Realizowanie zadań w zakresie pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej,
  • Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego,
  • Pełnienie dyżuru pogotowia domowego,
  • Realizowanie zadań w obszarze nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym spółki,
  • Wymiana legalizacyjna liczników energii elektrycznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Świadectwo kwalifikacyjne E,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Umowę o pracę,
  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karty Multisport.