13 wrz., 2021

iOS developer

Kraków, Rzeszów, Warszawa, Bielsko Biała / zdalnie

Naszym Klientem jest firma będąca ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów z branży finansowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej.

Opis projektu: Inteligentna platforma konwersacyjna zapewniająca natychmiastową i bezpieczną pomoc/asystę w kanałach cyfrowych i społecznościowych, dla obecnych i nowych klientów, poprzez czat, audio i wideo wspierane przez algorytmy AI. Platforma to odpowiedź na pytanie jak w pełni wspierać klientów w cyfrowym świecie bankowości zachowując „human touch”.

Zadania:
  • Implementacja nowych funkcjonalności w produkcie oraz rozwój już istniejących.
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania produktowego.
  • Integracje z zewnętrznymi i wewnętrznymi serwisami.
  • Prowadzenie analiz technicznych oraz research’ów dla nowych inicjatyw.
  • Czynne uczestnictwo w procesie code review.
  • Wspieranie Zespołu developerskiego w wymianie wiedzy i umiejętności.
  • Udział w inicjatywach i projektach wewnętrznych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w środowisku iOS.
  • Dobra znajomość technologii: Xcode i iOS SDK, Swift, CleanSwift, SPM, Combine.
  • Umiejętność pracy zespołowej (SCRUM), komunikatywność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i weryfikacji pracy innych członków Zespołu developerskiego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Praca w pełnym SCRUM’ie i w rewelacyjnym zespole ukierunkowanym na realizację celów.
  • Elastyczne zatrudnienie (B2B lub UoP).
  • 12 000 – 18 500 PLN netto + VAT (B2B)
  • Praca zdalna.
  • Brak dresscode.
  • Wspólne integracje.
  • Dostęp do firmowej biblioteki.
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport.
  • Język angielski z native speakerem.
  • 80 godzin szkoleniowych na rozwój.
  • Możliwość pracy z biura.