11 wrz., 2023

Key Account Manager IT

Miejsce pracy: okolice Krakowa

馃憠 Chcesz pracowa膰 w firmie z ponad 25-letnim do艣wiadczeniem na rynku IT?

馃憠 Chcesz wsp贸lnie z innymi 艣wiadczy膰 us艂ugi聽cloud computing聽i聽disaster recovery聽na 艣wiecie?

馃憠 Chcesz pracowa膰 w najwi臋kszym Data Center w Polsce?

Dla renomowanej firmy IT z okolic Krakowa, kt贸ra posiada ugruntowan膮 pozycj臋 na rynku w zakresie projekt贸w infrastrukturalnych, kolokacyjnych oraz hostingowych dla klient贸w polskich i zagranicznych poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera IT.

Poszukujemy os贸b z do艣wiadczeniem w sprzeda偶y w bran偶y IT, jak r贸wnie偶 spoza IT, kt贸re chcia艂yby wykorzysta膰 dotychczasow膮 wiedz臋 i do艣wiadczenie handlowe zdobyte w innych bran偶ach i rozpocz膮膰 swoj膮 przygod臋 zawodow膮 w bran偶y informatycznej.

Zadania:

馃敺 Rozw贸j pozycji sp贸艂ki na terenie Polski i Europy poprzez budowanie relacji handlowych, pozyskanie nowych Klient贸w oraz sprzeda偶 us艂ugi Data Center.

馃敺 Sprzeda偶 us艂ugi Data Center poprzez poszukiwanie potencjalnych klient贸w, nawi膮zywanie kontakt贸w handlowych, przygotowywanie ofert, prezentacj臋 oferowanych rozwi膮za艅 oraz negocjowanie warunk贸w kontraktu.

馃敺 Monitorowanie rynku w celu zwi臋kszenia sprzeda偶y us艂ugi Data Center. Obserwacja i diagnozowanie tendencji rynkowych. Poszukiwanie nowych klient贸w, mo偶liwo艣ci rynkowych w zakresie sprzeda偶y us艂ugi Data Center.

馃敺 Realizacja plan贸w i cel贸w kr贸tko-, d艂ugoterminowych dotycz膮cych przyj臋tych za艂o偶e艅 strategicznych w zakresie dzia艂a艅 handlowych.

馃敺 Rozw贸j obs艂ugiwanego rynku poprzez aktywn膮 sprzeda偶 oraz budowanie kontakt贸w handlowych.

馃敺 Inicjowanie i nawi膮zywanie kontakt贸w biznesowych. Aktywne prowadzenie rozm贸w handlowych, negocjowanie i zawieranie um贸w z klientami.

馃敺 Rozwijanie relacji biznesowych z klientami poprzez dobr膮 znajomo艣膰 oferty, regularny kontakt telefoniczny, bezpo艣redni oraz online, a tak偶e poprzez wiarygodno艣膰 i profesjonalizm w dzia艂aniu.

Wymagania:

馃敺聽Min. 5 letnie do艣wiadczenie w sprzeda偶y us艂ug zwi膮zanych z infrastruktur膮 IT lub w sprzeda偶y oraz w kontakcie z klientem B2B w innej bran偶y, jednak o z艂o偶onym i d艂ugofalowym procesie sprzeda偶y 鈥 warunek konieczny.

馃敺 Wysokie kompetencje sprzeda偶owe potwierdzone sukcesami oraz do艣wiadczeniem w rozwoju obs艂ugiwanego rynku.

馃敺 Praktyczna wiedza i umiej臋tno艣ci w zakresie ofertowania, negocjacji i sprzeda偶y oraz oceny ewentualnego ryzyka.

馃敺 Inicjatywa w dzia艂aniu oraz ukierunkowanie na cel – kreatywno艣膰 w tworzeniu strategii poszukiwania klient贸w, ukierunkowanie na odnoszenie sukces贸w.

馃敺 Umiej臋tno艣膰 poszukiwania informacji i dociekliwo艣膰.

馃敺 Umiej臋tno艣膰 samodzielnego rozwi膮zywania trudno艣ci.

馃敺 Wykszta艂cenie wy偶sze oraz zainteresowanie tematyk膮 informatyczn膮, nowinkami technologicznymi oraz ch臋膰 poszerzania wiedzy bran偶owej.

馃敺 Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie umo偶liwiaj膮cym swobodn膮 komunikacj臋 w 艣rodowisku mi臋dzynarodowym – dodatkowy atut.

馃敺 Prawo jazdy kat. B

Benefity:

馃敺 Zatrudnienie w oparciu o umow臋 o prac臋 lub kontrakt B2B.

馃敺 Dwusk艂adnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia.

馃敺 W pe艂ni wyposa偶one stanowisko pracy oraz dobrze skalkulowany system premiowy.

馃敺 Niezb臋dne narz臋dzia pracy (telefon, laptop, samoch贸d s艂u偶bowy).

馃敺 Pakiet opieki medycznej w grupie LuxMed.

馃敺 Samodzielne stanowisko z wysokim poziomem decyzyjno艣ci i mo偶liwo艣膰 realizacji w艂asnych pomys艂贸w.

馃敺 Bezpieczna przysz艂o艣膰, czyli stabilne zatrudnione w sp贸艂ce 艣wiadcz膮cej us艂ugi Cloudcomputing, kt贸re stanowi膮 najsilniej rosn膮cy obszar IT.

馃敺 W przypadku kandydat贸w spoza bran偶y IT wdro偶enie oraz przygotowanie do pracy 鈥 cykl szkoleniowy z dzia艂em technicznym w centrali firmy, materia艂y dydaktyczne oraz wsparcie prze艂o偶onego.

馃敺 Dost臋p do ciekawych i zaawansowanych technicznie projekt贸w zar贸wno w Polsce jak i w Europie, kt贸re niejednokrotnie b臋d膮 du偶ym wyzwaniem zawodowym.

馃敺 Przyjazne 艣rodowisko pracy, nastawione na otwart膮 komunikacj臋 i efektywn膮 prac臋 bez zb臋dnych korporacyjnych raport贸w, procedur i formalno艣ci.